No items found.
12
.
4
.
2022

Nový časopis HEALTH+ pro klienty polikliniky

V první letošním vydání časopisu se pohledem několika specialistů Health+ věnujeme tématu pohybu a návratu do kondice – a to například i po rekonvalescenci z onemocnění covid-19. Nabízíme Vám komplexní pohled na danou problematiku, což je mimo jiné součástí mnohaleté filozofie naší polikliniky. Představíme Vám ale také nové kolegyně a služby, které přinesl začátek tohoto roku.

No items found.

Vážení klienti a přátelé Health+,

již 8. rokem pro vás Health+ jednou ročně připravuje časopis tvořený našimi specialisty a lékaři. Jeho cílem je přinášet vám zajímavé informace o zdraví, prevenci, diagnostice i léčbě a dát vám zároveň možnost lépe poznat členy našeho stále rozrůstajícího se týmu, který o vás v naší poliklinice pečuje. Mimo to bylo tradicí vám zasílat čtvrtletní elektronický newsletter Zdravé zprávy o aktuálním dění v naší poliklinice.

Vzhledem k tomu, že pro Vás aktuálně chystáme pozitivní změny v našich službách a stále hledáme možnosti, jak se přiblížit našim klientům a zároveň jim nabídnout zcela komplexní péči o zdraví, rozhodli jsme se i náš časopis s newsletterem posunout dál. Pro začátek jsme se rozhodli tato dvě média spojit a nabídnout vám novou pravidelnější formu periodika. Bude vám k dispozici ve vaší emailové schránce, na našem webu a v tiskové formě na našich recepcích.

V první letošním vydání časopisu se pohledem několika specialistů Health+ věnujeme tématu pohybu a návratu do kondice – a to například i po rekonvalescenci z onemocnění covid-19. Nabízíme vám komplexní pohled na danou problematiku, což je mimo jiné součástí mnohaleté filozofie naší polikliniky. Představíme Vám ale také nové kolegyně a služby, které přinesl začátek tohoto roku.

Aktuální číslo časopisu HEALTH+ naleznete ke stažení v PDF formátu zde. Pokud preferujete online listovací verzi, naleznete ji zde.

Pevně doufáme, že vás některé z článků zaujmou a budou vás inspirovat při vaší cestě k udržení si pevného zdraví.

Děkujeme vám za vaši přízeň a přejeme vám krásné jaro.
Váš tým Health+

Budeme vám zároveň velice vděčni za jakékoli názory, podněty i přání, které můžete směřovat do následující ankety s formulářem.

Galerie

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.