Náš tým

„Je pro nás důležité budovat přátelské a rodinné prostředí již v základu našeho týmu. Jsme totiž přesvědčeni, že právě díky tomu pocítíte vstřícnou atmosféru i vy, naši klienti.“

doktor Šubrt
MUDr. Oldřich Šubrt, CSc., MBA.
vedoucí lékaři health plus

Lékaři

V Health+ se o vás postarají špičkoví osobní lékaři a další desítky specialistů ve všech klíčových oborech medicíny. Důvěra mezi vámi a lékařem je pro filosofii naší péče nesmírně důležitá.

Zdravotní sestry

Zkušená a trpělivá zdravotní sestra je při organizaci péče o klienty pravou rukou každého lékaře.

Je pro nás podstatné, aby každý z lékařů pracoval se svou vlastní zdravotní sestrou. Díky tomu vás budou oba dobře znát a věnovat se vám skutečně naplno.

zdravotní sestry z health plus
callcentrum Health plus

Zákaznické centrum

Abychom vám mohli poskytnout služby, k jakým jsme se zavázali, potřebujeme skvělé recepční a pracovnice zákaznického centra.

Právě ony jsou ty, které odpovídají na vaše dotazy a plní vaše požadavky. Spolu s vaším osobním lékařem pomáhají organizovat prevenci i péči a zajišťují komunikaci s týmem našich specialistů.

Vedení Health+

Nevěříme v nápisy „Neklepat!” na dveřích ordinací. Základem provozu naší polikliniky je open door policy. Dveře našeho managementu jsou otevřeny nejen našemu týmu, ale také vám – našim klientům.

dr. Oldřich Šubrt

Chcete se k nám přidat?