Kariéra

V Health+ je nás téměř 200. Přesto stále hledáme kolegyně a kolegy, kteří by náš tým doplnili. Podívejte se, jestli nehledáme právě vás.

Volná místa

Vize Health+

Naší filosofií je dělat evidence-based medicínu tím nejlepším možným způsobem. Klientům poskytujeme komplexní péči ve všech klíčových oborech a na jednom místě.

Zaměřujeme se na primární a sekundární prevenci a využíváme nejmodernější technologie, jako je telemetrie, telemedicína či kompletní sdílená dokumentace všech klientů v elektronické podobě.

U nás budete mít vždy dostatek času na péči o klienty i na svůj profesní rozvoj. Poskytneme vám špičkové zázemí, přátelskou atmosféru a nadstandardní mzdu.

Naše vize

Proč se k nám přidat?

Nadstandardní platové ohodnocení
Možnost zvolit si formu úvazku  
Výjimečná mezioborová spolupráce, která díky sdílené dokumentaci probíhá opravdu efektivně
Krásné a klidné prostředí dvou klinik v sousedství Nového Smíchova  
Každý lékař má k dispozici svou zdravotní sestru
Rodinné prostředí, přátelská atmosféra a stabilní zázemí instutuce fungující více než 15 let
Služby Health+ pro vás i vaše nejbližší zdarma
Podporujeme účast na kongresech a školicích akcích  

Prohlédněte si, jak to u nás vypadá

šipka vlevošipka vpravo
Budova Health+ Vila Radlická
budova polikliniky Kartouzská

Nabízíme možnost podílet se na rozvoji polikliniky, která v Česku razí nové medicínské trendy, jakými jsou personalizovaná medicína či eHealth.

Jsme a v budoucnu zůstaneme exkluzivním klubovým zařízením, které zaměstnancům i klientům nabízí vysoce nadstandardní podmínky vyhovující všem jejich potřebám. Naši zaměstnanci mohou využívat multioborovou spolupráci a podílet se na zajímavých odborných projektech. Podporujeme jejich další vzdělávání a profesní rozvoj.

MUDr. Oldřich Šubrt, CSc., MBA

Co o nás říkají zaměstnanci

V Health+ jsem zjistil, že jde dělat medicínu se špičkovým vybavením, možností multioborové spolupráce a hlavně s dostatkem času na každého klienta.

Líbí se mi, že filosofie firmy stojí na základech klasické medicíny a zároveň nepřestáváme hledat inovace a zavádět moderní postupy. Hlavní důraz klademe na pravidelnou prevenci a komplexní léčebnou péči, což je podle mého názoru to podstatné.

MUDr. Roman Košek
Internista

Klubové prostředí Health+ je mi sympatické v tom, že si udržuje pouze omezený počet stálých klientů. Díky tomu mohu vykonávat svou profesi konzistentně na vysoké úrovni.

Velmi oceňuji také zázemí kvalitního zákaznického servisu a přehledně sdílené lékařské dokumentace.

MUDr. Lucia Mansfeldová  
Vedoucí lékařka dermatologie

Pokud věříte, že medicínu lze dělat lépe, než je zvykem v běžných zdravotnických zařízeních, chcete mít na klienty vždy dostatek času a poskytovat jim tu nejlepší zdravotní péči, je pro vás nejlepším řešením pracovat tam, kde vám to umožní.  

V Health+ vás čeká vynikající tým kolegů, který připomíná rodinu. Ke všem členům našeho kolektivu přistupujeme s respektem a zájmem o jejich potřeby.

Bc. Jitka Thimová  
Hlavní sestra
šipka vlevošipka vpravo

Přidejte se k nám