Komplexní zdravotní
péče pro dospělé

Poskytneme vám nadstandardní lékařskou péči vedenou osobním lékařem od přesně cílené prevence přes diagnostiku až po špičkovou léčbu vašich obtíží. V Health+ je vám ihned k dispozici 90 specialistů ve 40 oborech na jednom místě.

Kontaktujte nás
Lekar pro dospele

Váš osobní lékař

Osobní lékař vyjde vstříc vašim přáním a potřebám a bude s vámi konzultovat vše, co se týká vašeho zdraví. Díky omezenému počtu klientů na vás mají naši lékaři dostatek času. Jedině tak vás mohou dobře poznat a poskytnout vám tu nejkvalitnější péči.

Pokud váš stav vyžaduje specializované vyšetření, váš osobní lékař zajistí termín návštěvy u našeho specialisty.

Proč zvolit Health+

Naše programy

Granát

Základní program – poskytuje sadu preventivních vyšetření, dohled osobního lékaře, eHealth a možnost bezplatně využívat služeb našich 90 specialistů.
Měsíčně

od 2 900 Kč

Safír

Náš hlavní produkt – ideální balíček veškerých služeb komplexní prevence, eHealth, nadstandardní péče, fyzioterapie a 24/7 call servisu.
Měsíčně

5 700 Kč

Diamant

VIP program pro náročné – představuje nejvyšší standard v péči o zdraví, jaký můžete dostat. Zahrnuje 24h péči osobního lékaře, výjezdy v rámci Prahy a okolí a mnoho nadstandardních služeb v ceně balíčku.
Měsíčně

9 300 Kč

Podrobný popis programů

Co o nás říkají klienti

Dodržování termínů, téměř žádné čekání, kompetentnost a zdvořilost.

Martin P.
26
.
3
.
2024

Osobní,  citlivý přístup lékařů a personálu. Snadné a rychlé objednání termínu.

Martin D.
25
.
3
.
2024

Celkově spokojen s poskytnutými službami. Důležité je, že je dodržován čas (podle objednání).

Petr M.
20
.
3
.
2024

Naprostá spokojenost.

Luděk K.
20
.
3
.
2024

Služby  jsou poskytovány velmi rychle a na vysoké úrovni, lékaři jsou velmi ochotní a  profesionální.

Ivana D.
18
.
3
.
2024

Moje zdravotní problémy jsou řešeny bezprostředně, nemám žádných výhrad.

Slávek L.
17
.
3
.
2024

Jsem velice ráda, že mohu být klientkou Programu H Plus. Lékaři i ostatní personál se snaží, aby se jejich klienti cítili opečovávaní a spokojeni. Někdy jsou trochu delší objednací lhůty, ale akutní záležitosti jsou vždy řešeny přednostně. Příjemné prostředí, moderní zařízení a dobrá káva jsou už jen pověstnou "třešinkou na dortu".

Jindřiška V.
20
.
2
.
2024

Příjemné prostředí a lidé se zdravým smyslem pro humor. Prostory jsou bezstresové, a to nejen svým provedením, ale hlavně tím, že člověk necítí spěch. Při  komunikaci s lékaři máme pocit, že nám objektivně sdělí výhody a nevýhody dalšího postupu, a necítíme, že by nás tlačili třeba do očkování z toho důvodu, že by měli od dodavatele vakcíny provizi.

Vladimír a Radka M.
15
.
11
.
2023

Jsem s Vašimi službami maximálně spokojená. Zvláště si cením ochoty a velmi vstřícného chování všech lékařů a ostatního personálu.

Mgr. Iveta H.
14
.
11
.
2023

Naléhavě jsem potřeboval lékařskou konzultaci. Recepce našla termín ještě týž den a paní MUDr. Kohlová mě velmi pečlivě vyšetřila a nasadila promptně účinnou léčbu.

František K.
12
.
11
.
2023

Dobrý den, jsem rád že jsem se stal Vaším klientem, takhle by podle mně mělo vypadat naše zdravotnictví. S manželkou máme jako osobního lékaře paní doktorku Šmídovou, velice milá a v odbornosti skutečně na výši.

Ladislav K.
8
.
11
.
2023

Vysoká spokojenost, laskaví lékaři, příjemné čekání v recepci. Velká pochvala péči MUDr. Koška.

Anežka V.
6
.
11
.
2023

1. Vynikající každoroční preventivní vyšetření. Rozsah je opravdu velmi  nadstandardní.

2. Excelentní péče, když jsem letos dostal těžký Covid. Jen díky doktorům Koškovi, Bičíkové a Skopové jsem opět schopen pracovat.

3. Objednací doby na všechna vyšetření vždy klapnou prakticky na minutu přesně,  což je v českém zdravotnictví věc naprosto nevídaná. A to i pokud je vyšetření poskytováno v jiných provozech, např. v nemocnici Na Homolce.

4. Možnost zaparkovat přímo v areálu na Smíchově a u nemocnice Na Homolce.

5. Možnost telefonických konzultací s lékařem bez nutnosti kvůli banalitám chodit do ordinace

6. Perfektně fungující chat v klientské zóně s  profesionálními operátory: objednávání na vyšetření, žádosti o eRecepty na  pravidelně užívané léky, informace o rozsahu služeb.

Jiří S.
6
.
11
.
2023

Skvělý servis. Krásné prostředí. Děkuji.

František Z.
6
.
11
.
2023

Bez čekání a všichni s úsměvem. V některých případech bych byl rád za ještě  rychlejší odezvu, ale jinak maximální spokojenost.

Jan K.
2
.
11
.
2023

Moje zkušenost ve Vašem zařízení je v každém ohledu vynikající. Jsem velmi spokojená.

Ilona B.
1
.
11
.
2023

Vyhovuje mi vstřícnost a snaha spojit potřebná vyšetření do časové souvislosti

Hana M.
24
.
10
.
2023

Obecně  jsem velmi spokojená s objednacími časy, ochotou MUDr. Koška, MUDr. Kováčik a MUDr. Čiperové - já sama chodím k MUDr. Koškovi, ale ostatní lidé z naší  firmy či rodiny jsou u kolegů. Skvělé jsou i sestřičky. Nejmladší dceru jsem  přehlásila k MUDr. Luxovi a stejně jako slečna na recepci dětského i všechny sestřičky na dětském jsou bááááječné. Mí kolegové velmi chválili i MUDr. Čechovou a MUDr. Chaloupku, Mudr. Dogoši.

Veronika M.
23
.
10
.
2023

Všechny moje požadavky jsou řešeny rychle a ke spokojenosti. Nemohu péči o klienta nic vytknout.

Iveta H.
23
.
10
.
2023

Neznám  lepšího poskytovatele zdravotnických služeb.

Tomáš F.
10
.
10
.
2023

Se službami jsem spokojená, personál H+ je velice ochotný a vstřícný. Odborně na výši.

Olga J.
20
.
9
.
2023

Recepce se hodně zlepšila. Co se týká lékařů, nikdy jsem neodcházela se špatným pocitem, naopak, snaha lékařů řešit , pomoci je skvělá. Sestřičky trpělivé a úžasné. Velké díky ORL a imunologii, skvělým lékařkám, které pomáhaly řešit zásadní zdravotní problémy mého syna a vyřešily. Pediatrie vždy skvělá. Velké díky všem lékařům, kteří o mě s velkou trpělivostí pečují. Když napíši e-mail, zavolám, na recepci se snaží řešit velmi rychle.

Milada H.
20
.
9
.
2023

Máme SKVĚLOU zkušenost s péčí o dceru Karolínu.  Celý tým pediatrie vyniká vysokou profesionalitou a zájmem o pacienta je nad rámec péče i v soukromém zařízení.  Především MUDr. Lux a MUDr. Langerová dokázali velmi rychle diagnostikovat a řešit dcerky problém. Jsem naprosto nadšená profesionálním  a lidským přístupem pediatrie!!!

Dana B.
4
.
9
.
2023

Jedním slovem - profesionální služba - profesionálové - profesionální chování.

Vladimír S.
26
.
8
.
2023

Naprosto úžasná péče, přístup k pacientovi, snaha pomoci, prostředí... atd., prostě všechno na co si vzpomenete.

Petr P.
26
.
8
.
2023

Vždy vstřícná recepce, krátké čekací lhůty, příjemné sestry a lékaři.

Libuše J.
25
.
8
.
2023

Vše od recepce až po Homolku naprostá spokojenost.

František K.
25
.
8
.
2023

Opakovaně chválím ve všech ohledech - odborných i lidských.

Josef K.
25
.
6
.
2023

Jsem po všech stránkách spokojená. Někdy si připadám, že jsem u vás víc než doma. Paní doktorka KOVÁČIK je skvělá. Děkuji.

Iva J.
20
.
6
.
2023

Pokud jsem potřeboval, vždy mně bylo vyhověno.

Milan V.
20
.
6
.
2023

Vše funguje k naprosté spokojenosti.

Květoslav L.
30
.
5
.
2023

Dobrý den, se službami jsem velice spokojen. Zejména bych rád vyzdvihl pani doktorku Bičíkovou, Hubíkovou. V minulém roce mi velice pomohly. Jejich profesionálni a zaroven lidský přístup hodnotím nejvíce. Na recepci jsem vždy maximálně spokojený a rečepční se vždy snaží najít co nejbližší termín ošetření. Nesetkal jsem se s negativním přístupem.

Pavel K.
29
.
5
.
2023

Jsem naprosto spokojený. Za dobu co si pamatuji mi nevznikl žádný problém. Vše běží jak má. Prostředí je příjemé a dostupné, personál profesionální a milý. Za dobu poskytování firemní nadstandardní péče jsme vystřídali několik poskytovatelů. H Plus je zatím nejlepší z nich.

Petr K.
5
.
5
.
2023

Jsme trvale nad míru spokojeni.

Jiřina J.
27
.
4
.
2023

S poskytovanými službami jsem velice spokojena

Eva Z.
24
.
4
.
2023

Skvělá služba i přístrojové a smluvní zázemí.

Jiří R.
20
.
4
.
2023

Ochotný personál recepce, promptní vyřízení objednání k lékaři. Profesionální a přátelské sestřičky a vynikající lékaři.

František K.
31
.
3
.
2023

Hodnotím velice kladně souhru recepce a ordinační možnosti lékařů...

Zdenka F.
20
.
2
.
2023

Vynikajici, jsem velmi spokojená. Pani doktorka Šmídová je velmi empatická lékařka.

Jiřina K.
15
.
2
.
2023

Už několik let jsem moc spokojená 😁

Veronika B.
15
.
2
.
2023

Maximální spokojenost ve všech oblastech poskytovaných služeb.

Helena S.
15
.
2
.
2023

Pro mě jako pacientku je návštěva lékaře nutností a většinou se snažím mít tuto návštěvu brzy za sebou. U Vás v Health Plusu se mi snažíte tuto povinnost ve všech směrech zpříjemnit. Již při vstupu se setkávám se zaměstnankyněmi recepce, které jsou vždy příjemné a  ochotné. Možnost dát si kávu, čaj nebo džus je milá chvilka čekání. Také v ordinaci vnímám, že lékaři na mně opravdu záleží. Nemůžu vynechat zdravotní sestřičku, která je usměvavá a v kalendáři najde místečko na případné další vyšetření, které mi vyhovuje. Chtěla bych touto cestou poděkovat za vaší péči, protože vždy odcházím s pocitem, že jsem si vybrala dobře.

Lucie Š.
31
.
1
.
2023

Byl jsem spokojen s objednáváním, i s péčí lékařů.

Zdeněk Š.
30
.
1
.
2023

Vysoce profesionální  a laskavý přístup všech zaměstnanců, vysoká odbornost lékařů.

Jan R.
30
.
1
.
2023

Zkušenost mám velmi krátkou a zcela pozitivní.  Nejprve jsem absolvoval vstupní prohlídku do zaměstnání, vše bylo profesionálně provedené, včetně vyhodnocení a doporučení vhodných léků i navazujícího vyšetření.  Když jsem o několik týdnů později potřeboval rychlou konzultaci kvůli pádu na  chodníku a podezření na poranění v oblasti ramene, byl mi nabídnut termín ještě ten samý den. Vyšetření pak proběhlo v domluveném čase.  Velmi oceňuji tedy snahu pomoci , flexibilitu, odbornost a jsem rád, že mě náš zaměstnavatel do programu Health Plus zapojil.

Jaroslav B.
30
.
1
.
2023

Jsem klientka mnoho let a moje zkušenosti jsou, že vždy bylo všechno výborné.

Jana F.
30
.
1
.
2023

Everything was quick, clear and very politely done.

Svetlana S.
25
.
1
.
2023

Generally nice and helpful people working at the facility.

Kevin T.
23
.
1
.
2023

Vždy, když dorazím na recepci, je zde ochotná a usměvavá paní / slečna. Pokud čekám na svého lékaře, mohu si příjemně posedět u kávy. Paráda!

Aleš V.
10
.
1
.
2023

Málokdy se stane, aby člověk neměl v podobném dotazníku co vytknout, ale skutečně nevím.  Recepce - všechno perfektní, ať už osobně, nebo telefonicky. Organizace / fungování - opět na jedničku (resp. na desítku), naprosto se nedá srovnat s tím jak to funguje jinde (desítky hodin strávených čekáním na chodbách). Zdravotníci - všechny, které jsem zatím potkal, můžu jen pochválit. Snaží se řešit mé problémy, i když to třeba někdy úplně nejde. Děkuji za perfektní služby a přeji mnoho úspěchů v roce 2023.

Robert B.
27
.
12
.
2022

Proactivness and customer focus.

Anders K.
19
.
12
.
2022

Rychlost, spolehlivost, účinnost

Boris L.
19
.
12
.
2022

Jsem spokojen. Vše funguje tak jak má. S plánováním návštěv se mi vychází z důvodu mého 400 km vzdáleného bydliště vždy vstřic, vyšetření se mi sdružují do jednoho či dvou dnů,  tak abych nemusel přijíždět několikrát.

Vilém D.
8
.
12
.
2022
šipka vlevošipka vpravo
Celkové skóre 93/100

Ke sbírání recenzí využíváme platformu TrustYou. Celkem máme více než 300 recenzí.

Časté dotazy

Jak se mohu přihlásit do programu?

Zájemcům o naše služby nabízíme 5 různých programů (3 pro dospělé a 2 pro děti). Kompletní popis služeb a náplně programů naleznete v tomto přehledu anebo nás prosím kontaktujte přes kontaktní formulář či na telefonním čísle +420 227 071 111. Je nutné, aby naši klienti měli uzavřenou smlouvu s některou z veřejných nebo komerčních zdravotních pojišťoven.

Mohu si Health+ nejprve prohlédnout?

Ano, po předchozí domluvě vám prostory našeho zařízení rádi ukážeme. Napište nám zprávu přes kontaktní formulář nebo zavolejte na +420 227 071 111.

Jak se do Health+ dostanu?

Health+ se nachází v bezprostřední blízkosti obchodního centra Nový Smíchov a křižovatky Smíchov – Anděl na adresách Kartouzská 3274/10 a Radlická 19/1 (Ringhofferova vila), Praha 5. Dostanete se k nám pohodlně metrem nebo tramvají, zastávka Anděl.

Kde mohu zaparkovat?

V bezprostřední blízkosti Health+ se nachází obchodní centrum Nový Smíchov, kde můžete parkovat.  

Pokud jste našimi klienty v programech Safír či Diamant, můžete parkovat také na našem privátním parkovišti.

Jak mohu Health+ kontaktovat?

Využijte prosím náš kontaktní formulář, chat v klientské zóně nebo v mobilní aplikaci či telefonní číslo +420 227 071 111.

Všechny časté dotazy

Máte dotaz?
Ozvěte se nám

ikona fajfky
Děkujeme. Vaši zprávu jsme obdrželi.
Něco se nepovedlo. Zkuste to prosím znovu.