Pro lékaře
a zdravotníky

Našim zaměstnancům poskytujeme kvalitní pracovní podmínky, přátelskou atmosféru a dostatek času na péči o klienty. Podporujeme zahraniční stáže a účast na konferencích.

Naše vize

Chceme klientům poskytnout komplexní medicínu na vysoké úrovni, ve všech klíčových specializacích a na jednom místě. Pomáhá nám v tom nejen vzdělaný a zkušený personál, ale i přátelské prostředí, špičkově vybavené zázemí a využití moderních technologií.

Odborné zázemí

Naše ordinace jsou vybaveny špičkovými diagnostickými a léčebnými přístroji. Prohlédněte si, jak a s čím v Health+ pracujeme.

Vzdělávání

Podporujeme vzdělávání našich lékařů. Pravidelně pořádáme klinické semináře na aktuální témata se zvanými hosty. Umožňujeme návštěvy zahraničních kongresů. Podporujeme klinické dny ve specializovaných zdravotnických zařízeních i zahraniční stáže.

?

Kariéra v Health+

V Health+ pracuje více než 70 zkušených lékařů ve 40 specializacích. Přesto stále hledáme kolegy, kteří by náš tým doplnili. Neváhejte se nám ozvat, rádi se s vámi setkáme přímo u nás.

Kariéra

Naše další projekty

šipka vlevošipka vpravo

Jsme součástí Planetree

Health+ se jako první instituce svého druhu ve střední Evropě stalo členem mezinárodní organizace Planetree, která vytváří důstojné a lidské podmínky ve zdravotnictví.

Vita Bene

V Health+ pravidelně organizujeme výstavy významných současných umělců. Věříme, že i zdravotnické zařízení může být krásné a že se návštěva lékaře může spojit s malým kulturním zážitkem.

Academy of Health Care Management

Academy of Health Care Management je naše sesterská organizace, která zájemcům poskytuje postgraduální studijní program MBA pro vedoucí pracovníky zdravotnických institucí a právnické studium LL.M. orientované na medicínskou problematiku.

AHCM pořádá konference zaměřené na aktuální témata v českém zdravotnictví a semináře pro zákazníky z řad zdravotnického managementu.

Chcete se k nám připojit?

Kontaktujte nás.