No items found.
12
.
4
.
2022

Nová nabídka fyzioterapeutických cvičení a masáží

Připravili jsme pro Vás nová skupinová fyzioterapeutická cvičení a masáže.

No items found.

Vážení klienti a klientky Health+,

rádi bychom vás informovali o nabídce masáží s terapeutem Pavlem Strakou a skupinových fyzioterapeutických cvičeních s vedoucí oddělení fyzioterapie, Mgr. Švarcovou. Vzhledem k tomu, že se masáže těší velké oblibě, rozhodli jsme se rozšířit nabídku a počet nabízených termínů. V případě Mgr. Švarcové, která je mezi našimi klienty velice žádaná, bychom vám chtěli nabídnout možnost zacvičit si přímo s ní pomocí efektivních fyzioterapeutických technik. Cvičení bude probíhat v malé tělocvičně v našem pracovišti v Ringhofferově vile (Radlická 19/1) a konat se bude v úzké skupince maximálně 5 účastníků, díky čemuž může být cvičení přizpůsobeno vašim individuálním potřebám.

  • Pro klienty programů Safír a Diamant je možné masáže a cvičení využívat v rámci benefitů určených na fyzioterapeutickou péči zdarma.
  • Masáže mohou klienti v programu Safír čerpat zdarma až 4x a klienti v programu Diamant až 8x během 6ti měsíců. Po vyčerpání benefitu je cena za 60min masáže 500 Kč.
  • Skupinová cvičení mohou klienti v programu Safír využít až 8x a klienti v programu Diamant až 16x za 6 měsíců.  Pokud budete chtít pokračovat ve skupinovém cvičení i po vyčerpání benefitu, cena za 1 lekci je 250 Kč.
  • Využití masáží, skupinových lekcí i fyzioterapie lze zároveň kombinovat.

Podrobné informace naleznete v přiloženém letáku. Jakékoli dotazy ohledně služeb vám zodpoví naše zákaznické centrum na emailu recepce@programhplus.cz a telefonu + 420 227 071 111.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu,
Tým Health+

Galerie

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.