No items found.
27
.
9
.
2021

Den otevřených dveří s unikátní uměleckou výstavou

Health+ pro klienty v polovině září uspořádal výjimečné setkání. Součástí slavnostní události byl Den otevřených dveří, výstava akademického malíře Petra Písaříka a večírek na střeše obchodního centra Nový Smíchov s neobvyklým výhledem na Prahu i obě budovy polikliniky.

No items found.

Ojedinělá společenská událost měla několik důvodů. Tím hlavním byla oslava otevření druhé budovy kliniky v rekonstruované historické vile rodu Ringhofferů, kde sídlí dětské oddělení a vybrané ordinace specialistů pro děti a dospělé. „Dalším důvodem bylo, že jsme chtěli našim klientům poděkovat za jejich přízeň ve složitém covidovém období. S jistým dojetím musím říci, že nám v zásadě všichni klienti zůstali věrní, děkujeme vám,“ sdělil zakladatel Health+, MUDr. Oldřich Šubrt účastníkům setkání, kterých se na střeše obchodního centra postupně sešlo více než 300.  

Třetím důvodem bylo představení inovovaných programů zdravotní péče, nových ordinací a služeb i přivítání nových členů týmu polikliniky Health+, který pečuje o zdraví a spokojenost klientů. Účastníci se seznámili i s novým projektem Vita Bene, který propojuje kliniku s uměleckou galerií a lékařskou péči s uměním, protože krásné umění pomáhá léčit tělo i duši. „V rámci projektu budeme v obou budovách naší polikliniky pořádat umělecké expozice, které klientům zpříjemní jejich návštěvu u lékaře. Při této příležitosti jsme pro Vás uspořádali unikátní vernisáž výstavy děl výjimečného umělce Petra Písaříka,“ informoval MUDr. Šubrt. Součástí vernisáže byla i komentovaná prohlídka výstavy.

Kromě prohlídky výstavy a prostor obou budov polikliniky, hlavně citlivě rekonstruované Vily Nový Smíchov, se v rámci Dne otevřených dveří uskutečnilo rovněž společenské setkání s hudbou a občerstvením. Při tom byla klientům představena další cesta ke zlepšování služeb, on-line dotazník s přístupem z telefonu přes QR kód. Účastníkům již byla předána navštívenka s tímto kódem. „Když klienti načtou tento QR kód, otevře se jim dotazník, v němž mohou sdělit, jak jsou spokojeni s našimi službami, a hlavně doporučit o jaké další služby by měli zájem. Tyto navštívenky s přístupem k českému mi anglickému dotazníku budou vždy k dispozici na všech recepcích naší polikliniky. Díky nim nám můžete poradit, co můžeme zlepšit a čeho se vyvarovat, protože vám chceme poskytovat péči nejvyšší úrovně,“ vysvětlil zakladatel Health+. Netradiční setkání se setkalo s velmi pozitivním ohlasem a počítáme s jeho opakováním v příštím roce.

Galerie

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.