No items found.
22
.
11
.
2022

Členství Health Plus v mezinárodní organizaci Planetree

Planetree International je největším světovým projektem věnujícím se tzv. Person Centered Care – tedy péči přímo zaměřené na člověka.

No items found.

Zastřešuje řadu výjimečných zdravotnických center a nemocnic, např. John Hopkins Hospital v USA a dalších 800 zařízení po celém světě. Ty spojuje certifikace Planetree, která zařízením pomáhá prověřenými metodami vytvářet lidštější a vstřícnější prostředí pro pacienty a jejich blízké, stejně tak jako pro pečující zdravotníky a další zaměstnance. Jsme hrdí, že se jako první zdravotnické zařízení ve střední Evropě budeme o tuto certifikaci ucházet také. Již nyní víme, že toto partnerství nám přinese nespočet podnětů ke zlepšení – tak, abychom vám, našim klientům, mohli nabídnout ještě lepší a efektivnější péči o zdraví.

Součástí naší chystané certifikace a procesu zlepšování našeho pro-klientského přístupu budeme zároveň zřizovat a organizovat setkání tzv. Klientské rady, jejichž zasedání se bude moct zúčastnit kdokoli z našich klientů, kdo má zájem s námi diskutovat na toto téma a přinášet podněty pro zlepšení námi nabízené zdravotní péče. Ovšem pokud již nyní máte zájem s námi na tomto projektu spolupracovat, kontaktujte prosím Ing. Evu Paškovou na eva.paskova@programhplus.cz . Více o organizaci a certifikaci Planetree se dozvíte na http://planetree.org

Galerie

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.