No items found.
10
.
10
.
2022

Aktuální informace k očkování v Health+

Aktuálně máme i u nás dvojsložkovou (bivalentní) vakcínu (původní varianta + omikron) Comirnaty Original / Omicron varianta BA.4-5.

No items found.

Dostupné verze boosterů
Aktuálně máme i u nás dvojsložkovou (bivalentní) vakcínu (původní varianta + omikron) Comirnaty Original / Omicron varianta BA.4-5. Stejně tak je možné jako booster použít vakcínu Novavax/Nuvaxoid a dvojsložkovou vakcínu Moderna, ty jsou ale k dispozici pouze v očkovacích centrech. Vakcíny Comirnaty a Modernu lze vzájemně zaměnit, nebo lze pro 4. dávku použít vakcínu stejné značky, jaká byla použita pro 3. dávku.

Očkovací centra
Očkování vakcínami, které nemáme aktuálně k dispozici v Health Plus: Preferujete-li některou z vakcín, které v Health+ zrovna nemáme k dispozici, požádejte, prosím, náš personál o asistenci či radu s objednáním v očkovacích centrech. Více informací k rezervaci míst naleznete zde. Seznam očkovacích míst naleznete zde.

Máte zájem o 5. dávku boosteru?
Zaznamenali jsme zájem klientů, kterým již byla podána 4. dávka a rádi by se přeočkovali aktuální dvojsložkovou vakcínou. Příbalový SPC leták Comirnaty bivalentní vakcíny nově už dávky nepočítá a říká, že booster lze podat 3 měsíce po předchozí dávce COVID vakcíny (myšleno jakékoli včetně Moderna). V Evropě i u nás zatím jsou vydána doporučení pro max. 4 dávku. Čekáme na oficiální vyjádření/doporučení, 5. dávku zatím neaplikujeme.

Očkování proti chřipce
Letos panují obavy ze silnější chřipkové sezóny (předchozí 3 sezóny, vzhledem k proticovidovým opatřením, byly prakticky bez výskytu chřipky), proto našim klientům rovněž doporučujeme očkování proti chřipce. To v Health+ stále probíhá a je možné se k němu registrovat na našich recepcích. Ideální je provést očkování do konce listopadu, možno ještě do poloviny prosince.

Galerie

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás.